Adidas’tan İndirim Koduna Özel Fırsatlar

Adidas’tan İndirim Koduna Avantajlı Fiyatlar
Adidas mağazası bu markanın tutkunlarına oldukça uygun kampanyalar sunmaktadır. Kampanyalar yeni sezon için de geçerlidir ve indirim kodları ile ürünler çok daha ekonomik fiyatlarla satın alınabilir!


Adidas’tan İndirim Koduna Özel Fırsatlar
Adidas mağazası en sevilen spor markalarından biri olarak tutkunları için özel kampanyalar düzenlemektedir. Markanın yeni sezon ürünlerinde Adidas kampanyası fiyatlarında %45 indirim yapılmaktadır. Bu kampanya için Adidas indirim kodu olmadan da yararlanılabilir.
Adidas’tan aynı zamanda online alışveriş yapacak olan müşteriler %15’lik indirimden faydalanabilecekler. Bunun içinse Adidas resmi web sitesine kayıt olduktan sonra sipariş oluşturmaları gerekmektedir. Üye olup, ilk siparişini online olarak veren her müşteri %15 oranında indirim kodu kazanıyor.

Adidas’ta Birçok Kategoride İndirim Var!
Adidas’ın kadın, erkek ve çocuk kategorilerindeki yüzlerce ürün indirimli olarak satın alınmak üzere sizleri bekliyor! Adidas’ın en yeni ayakkabı modelleri, tayt, mont, sweatshirt, eşofman, bikini, mayo, şapka, aksesuar gibi birçok farklı kategorisinde Adidas indirim kodu kullanılabilir. Kodun kullanılacağı zamanları site üzerinden takipte kalın ve ekonomik fırsatları kaçırmayın.

Bir önceki yazımızda 1v1y indirim kodu Hangi Ürünlerde Geçerlidir? başlıklı makalemizde 1v1y indirim kodunun geçerli olduğu kategori ürünlerinden bahsettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir