2021 Yılbaşı Alışverişlerinde Hediye Çeki veya Hediye Kartı

Hediye Çeki Nedir?

Öncelikle 2021 yılbaşı alışverişlerinde sürpriz fırsatlardan önce hediye çekleri hakkında biraz bahsedelim. Online alışveriş siteleri müşterilerini memnun etmek adına zaman zaman kendilerine hediye çeki tanımlar. Tanımlanan hediye çeklerini daha sonrasında internet alışverişinizi yaparken sepet tutarı üzerinden sizlere belirli oranda indirimler sağlamaktadır. Böylece aldığınız ürünü daha avantajlı fiyatlarla almış olacaksınız. Peki Hediye Çeki veya Hediye Kartı’nın farkı nedir kısaca bundan bahsedelim.  Hediye Çeki online alışveriş sitelerinde size dijital olarak sisteme otomatik tanıtılıp alışverişinizi tamamladığınızda indiriminiz sepet aşamasında direk olarak yansımaktadır. Hediye Kartı online mağazanın size bir önceki alışverişinizde veya ilk kayıt olurken hediye olarak adresinize gönderdiği kartlardır. Bu hediye kartlarını sepet aşamasındaki Hediye Çekiniz, Kupon Kodunuz, İndirim Kuponu Giriniz, İndirim Kodunuzu Ekleyin gibi alanlar bulunmaktadır. İlgili alanlara tıklama yaptığınızda elinizdeki Hediye Kart’ının üzerindeki ifadeleri yazıp kullanarak indirim kazanabilirsiniz. Hediye Çeki ve Hediye Kartı’nın indirim miktarları online mağazalara göre farklılık göstermektedir. Fakat ne olursa olsun sepette uygulanan her indirim herkesi her zaman memnun eder.  

Hediye Çeki

2021 Yılbaşı Alışverişlerinde Neler Bekliyor?

Türkiye’nin en büyük alışveriş sitelerinden kozmetik & bakım sitelerine, ayakkabılardan iç giyim sitelerine, spor giyimden tatil & seyahat sitelerine, tesettür giyimden ev & yapı sitelerine kadar binlerce mağazada yılbaşı indirimleri başlamış durumda. Aradığınız her kategoride inanılmaz birbirinden şahane indirimlerle buluşuyor olacaksınız. Sağlanan yüzlerce liralık indirimler ve sepet aşamasında kullanacağınız indirim kuponu ve hediye çekleriyle ekstra fırsatlar yakalayabilirsiniz. En güncel indirim kuponu ve hediye çeklerine ücretsiz olarak indirimkuponu.com.tr adresi üzerinden dilediğiniz mağazanın kampanyalarına göz atabilir size uygun fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Şimdi birkaç mağazayı ele alarak sizleri bekleyen bazı kampanyalardan kısaca bahsedelim. 

2021 Koton Yılbaşı İndirimleri

Her sene olduğu gibi bu senede Koton’da yılbaşı indirimleri erkenden başlamış durumda. Türkiye’nin önemli moda sitelerinden olan Koton.com’da çeşitli konsept ve enerji katan ürünlerde %60’a varan indirimlerle sizleri bekliyor. Sezonun öne çıkan trend ürünlerinde ailemize hediyeler alarak onları mutlu edebilirsiniz. Alacağınız ürünlerde Koton indirim kodu kullanarak yılbaşı indirimlerine bir miktar daha indirimlerle satın alabilirsiniz.  

2021 Etstur Yılbaşı İndirimleri

Etstur’la birlikte yılbaşına özel erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın. En güzel ve en kaliteli otellerde kısa süreli tatil yapma imkanı ve yılbaşı indirimi sayesinde çok daha avantajlı fiyatlarla yakalayabilirsiniz. 2021 Etstur yılbaşı indirimlerinde nelere bekliyor görelim.  

  • Erken rezervasyona özel %50’ye varan indirimler.
  • Ücretsiz birkaç gün konaklama fırsatı. 
  • Ücretsiz havalimanı transfer
  • Bazı kredi kartlarına özel 100 TL’ye varan bonus fırsatı.
  • Kayak Otellerinde %46’ya varan indirimler.

2021 Flo Yılbaşı İndirimleri

Tüm ayakkabı markalarını tek çatı altında toplayan FLO‘da yılbaşı indirimleriyle de aradığınız tarzdaki spor ayakkabı, bot, spor giyim ve aksesuar ürünlerinde %60’a varan indirimleri görüyoruz. Göze çarpan indirimler neler görelim.

  • Nike ürünlerinde %30’a varan indirim.
  • İnci’de %40’a varan indirim.
  • Çok satan ayakkabılarda %50’ye varan indirim.
  • Mont & Sweatshirt & Polar ürünlerinde %40’a varan indirim.
  • Yılbaşına özel seçilmiş binlerce ayakkabı ürünlerinde %60’a varan indirim.

Daha ele almadığımız yüzlerce alışveriş sitesindeki yılbaşı indirimlerini kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. 2021 Yılbaşı indirimlerindeki indirim kuponu fırsatlarından yararlanmayı da sakın unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir